piaskowanie malowanie izolacje

      O FIRMIE

Przedsiębiorstwo remontowe TATRA powstało w 1993r. i od tego czasu działa w branży usług antykorozyjnych, alpnistycznych oraz remontowo-budowlanych.

Nasi pracownicy posiadają wiedzę oraz duże doświadczenie, nabyte w czasie wykonywania wielu skomplikowanych prac, na różnego rodzaju budowach. W oparciu o to wieloletnie doświadczenie, oraz wypracowane w tym czasie dobre kontakty z technologami materiałowymi z wielu firm, produkujących chemię przemysłową (powłoki, zaprawy itp.), bez obaw przyjmujemy do realizacji, i skutecznie finalizujemy najbardziej skomplikowane zadania.

Zdobyliśmy doświadczenie w pracy w zbiornikach stalowych oraz betonowych. W rurociągach, i na mostach. Na wysokościowych konstrukcjach kratowych oraz kominach przemysłowych.

Jako firma zaczynająca działalność, w latach 90-tych ubiegłego wieku, od prac alpinistycznych i prowadzona przez osoby czynnie uprawiające sporty, bazujące na perfekcyjnym używaniu sprzętu asekuracyjnego i do poruszania się na linach, mamy duże doświadczenie w wykonywaniu przedmiotu naszej działalności, z użyciem technik alpinistycznych.

Do realizacji wszystkich przyjętych zleceń używamy sprzętu przejezdnego. Roboty, w tym antykorozyjne, wykonujemy na budowach.

Wykonywaliśmy poważne zadania zarówno na jednych z największych budów w Polsce:
- Stadion Miejski we Wrocławiu
- Remont Dworca Głównego we Wrocławiu
- Sky Tower
- Port Lotniczy we Wrocławiu
jak również na budowach średnich i małych w całej Polsce.

Naszym głównym celem jest wykonanie powierzonego zadania w sposób możliwie najmniej uciążliwy dla Zamawiającego.
Naszym dodatkowym atutem jest dobry kontakt interpersonalny oraz elastyczność. Wiemy, że budowa, to nie tylko zakres naszych prac ale miejsce styku wielu firm podwykonawczych i że nasz sukces, w dużej mierze zależy od sprawnego funkcjonowania budowy jako całości. Dla tego, rzeczą naturalną dla nas jest, elastyczna i efektywna współpraca z kierownictwem budowy, innymi podwykonawcami, oraz w miarę możliwości wzajemne wspieranie w wykonywaniu naszych robót.
Bezwzględny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i jakość wykonywanych prac.

Oczyszczanie strumieniowo-ścierne, hydrodynamiczne, malowanie natryskiem bezpowietrznym wykonujemy przy użyciu nowoczesnych, bezpiecznych i wydajnych maszyn. Nie tolerujemy pracy z niedostateczną ochroną osobistą i zbiorową.

      TATRA - Piaskowanie              e-mail: biuro@oczyszczanie.com
      Janusz Szczepański                      tel. 602 640 414
      55-003 Chrząstawa Mała             fax (071) 318 90 31
      ul. Akacjowa 24

      Zaplecze techniczne
       Wrocław
       ul. Kwidzyńska 6 E


Strona główna  |   O firmie   |   Usługi   |   Referencje   |   Galeria  |   Kontakt